Zadzwoń do nas Wyślij e-mail

O nas

Wchodzimy na rynek jako młoda firma technologiczna wykorzystując jednak nasze długoletnie doświadczenia na rynku. Obecnie, jesteśmy jedyni na rynku polskim oferując termoizolację szyb okiennych architektonicznych już zainstalowanych, w oknach i elewacjach budynków.

Wymogi prawne i ekonomiczne zmuszają odbiorców energii do coraz większego ich oszczędzania. Nowoczesna termoizolacja i ochrona zdrowia jest już wpisana w polski program rządowy. Unia Europejska wymusza coraz większe standardy w efektywności energetycznej, redukcji CO2 i w ochronie zdrowia. Od 2017 roku obowiązkowym wymogiem jest wykonywanie audytów energetycznych przez wszystkie duże firmy w kraju.

Będzie się on sukcesywnie rozszerzał na wszystkie firmy – duże i najmniejsze. Następnie będą one zobligowane do poprawy wydajności energetycznej. Duży udział w tym będzie mieć nowoczesna termoizolacja i efektywne formy utrzymania czystości i higieny.

   Rozwiązania te wypełniają lukę w istniejących już rozwiązaniach technologicznych i materiałowych. Posiadają niepowtarzalne i nieznane dotychczas walory techniczne i fizykochemiczne. Mają olbrzymi potencjał rozwojowy z perspektywami na długie lata.


ue